Izpoved.com - българският сайт за анонимни изповеди

Добави своята изповед!

четвъртък | 6.08.2020 г.

Общ брой статии: 1181

Въпрос относно спермата ми - има ли проблем или не?

Назад

08/07/2013 - 20:57 | Здраве

Здравейте! На 17 години (почти 18 ) съм. На скоро преживях проблеми свързани с (психиката) нервната система, т.е. - неврологичен шок. Бях се притеснил много. В болницата невролога ми каза да ми пуснат система - 3 банки с бром в 3 дни. Казаха ми,че това \"убива\" либидото. Казах си \"окей\" и толкоз. Мина 1 месец и една седмица някъде от тогава. Вече съм по-добре психически и започнах да мисля за секс и реших да маструбирам преди това, за да не се изложа понеже чувствах че се е насъбрала много сперма. Когато свърших, спермата ми беше прозрачна и слузеста и леко жълта (като разтопен мед,а това и друг път съм го виждал) плюс,че ми беше много сгъстена и на края имаше някакви леко жълти и много гъсти едно до друго \"топчета\" , т.е. бяха като все едно хайвер (може да звучи смешно, но мен ме уплаши за момент), и когато изкарвах тезу топчета ме \"болеше\" малко, абее някаква тъпа болка през пикочния канал, и именно болката ме притесни и тя. Днес свърших пак и беше същата работа,т.е. за 2ри път свърших. Т.е. няма я нормалната бяла (като млечице) сперма.

Приемам го ! Каквото и да е. Не ме е страх, но искам да разбера какво се случва? Има ли обяснение? Дали не е от брома със ситемите, или просто нещо от психиката ми заради проблемите които преживях от шока ?

Мерси!

(моля за компетентни мнения, без бъзици. Нормално е човек да се притеснява. Аз го приемам каквото и да е. Просто искам да знам какво е, защото - незнанието е страх).

Коментари

  • Коментар № 1 от Румен

    25/10/2013 - 01:52

    Да имаш проблем! Най вероятно си се заразил с бактерии. Познато е но много лекари нямат представа какво ти има, да не говорим какво може да ти помогне.
    Помага един антибиотик които се слага венозно всеки ден в продалжение на 10/тина дни.
    За съжаление името му го нямам тук. Ако те интересува, питай пак.
  • Коментар № 2 от Иван

    10/02/2014 - 17:17

    Аз имам същия проблем. Ходих при специалист уролог и ми каза че ми няма нищо. Дадох урина, и ме гледа с ехограф. Също така си направих и спрермограма, и там всичко е ОК. А проблема си продължава, усещам една дискомфортност в областта на простата/ пикочния канал, дори и в покой (без да ходя по малка, нужда или като свършвам) Спермата ми е същата както я описа момчето по горе.

    Румене, ако можеш да ми кажеш името на антибиотика ще съм ти благодарен.
    Благодаря предварително!
  • Коментар № 3 от nano

    06/07/2015 - 19:40

    nqma problem
  • Коментар № 4 от Борислав

    31/08/2015 - 00:48

    И аз имам същия проблем при нередовен секс смисъл имам голям нагон и правя секс около 6 пъти седмично средно нали . Има случай в който приятелкатами не е до мен и не прявя секс към период от около 3 седмици след това прая нормалният за мен секс и спермата сими става нормална един след др пъти съм го правел 2-или 3ри без почивка на края става члена леко мек но стига до кулминация и сичко сие пак така бяла като млечице и сичко точно несели дължи на нередовният секс това нещо ходих на уролог и ми каза че съм перфектен и, че ми няма нищо какво да правя защо е така ? От нередовен секс или и ако е бактерия как се заразяваме от нея и как да се предпазваме от нея ? :)
  • Коментар № 5 от Теодор

    13/12/2015 - 19:55

    Здравейте и аз съм със същия проблем, Ако Румен все още влиза в този форум ще може ли информация за този антибиотик, ще съм много благодарен.
  • Коментар № 6 от Няма Значение

    28/03/2016 - 03:06

    Аз също имам този проблем!

    До колкото ми е известно се може би се дължи на гъбеста инфекция - кандидоза(candida abkains). Не съм си правил изследвания, но мисля че от кандидата идва проблема.

    Надявам се, че информацията ми е помогнала частично на някому! Надявам се, на този някому на когото съм му помогнал да сподели опита си за лечението.

    С безхаберни лекари не ми се занимава!

Добави коментар

Попълнете, ако искате да бъдете известен при отговор(и).